O MNIE

CZEŚĆ! DZIEŃ DOBRY 🙂

Nazywam się Klara Osada i jestem Doulą. Moją misją jest pomoc Kobietom w przeżywaniu pięknej ciąży, porodu i połogu. Wierzę, że te doświadczenia mogą być dla Ciebie źródłem siły, a nie przykrym przeżyciem, które chciałabyś wyprzeć z pamięci.

Jestem żoną i mamą. Z wykształcenia jestem fizykiem, ale przez większość czasu pracowałam jako manager w korporacji (obecnie na urlopie macierzyńskim). Jednak po drodze zaczęła kiełkować w mojej głowie myśl, aby zacząć robić coś nowego. Coś pięknego i mającego znaczenie. Towarzyszyć kobiecie podczas jej macierzyńskiej drogi. W październiku 2018 roku ukończyłam szkolenie podstawowe i zostałam członkinią Stowarzyszenia Doula w Polsce. Od tego momentu rozwijam się jako Doula. W czerwcu 2019 roku uczestniczyłam w kursie Otulania Porodowego organizowanym przez Volhę Kuśmierską z Otulić Mamę. Jestem zafascynowana kulturą połogową. 

Jestem katoliczką, wiara jest podstawą mojego życia. Myślę, że kształtuje to etykę mojej pracy. Jestem osobą pogodną, radosną i spokojną. Macierzyństwo umocniło mnie, stało się źródłem mojej siły. Chciałabym i Tobie pomóc w początkach tej pięknej przygody.

Masz pytania? Napisz śmiało 🙂 klara@osadadlamam.pl